Новини України та світу

Пентагон продовжить військову допомогу Україні

У 2019 році США виділять 250 млн доларів на допомогу у сфері безпеки України

Джерело: 112.ua

Пентагон продовжить військову допомогу Україні

Пентагон переглянув питання надання військової допомоги Україні на прохання Білого дому і вирішив її продовжувати. Так, США в 2019 році виділить Україні 250 млн доларів допомоги. Про це повідомляє видання Politico.

“Департамент переглянув пакет зарубіжної допомоги і підтримує його”, – заявив старший чиновник Міністерства оборони США.

Конгрес схвалив виділення 250 млн доларів у 2019 році на підтримку в сфері безпеки України.

Наголошується, що прохання Білого дому переглянути фінансування допомоги Україні на відповідність інтересам США викликало обурення у законодавців палат Конгресу, тому що вони вважають, що програма підтримки має велике значення для стримування військової агресії РФ. 

Раніше повідомлялося, радник з національної безпеки США Джон Болтон заявив, що США найближчим часом планують вирішити питання про розмір військової допомоги Україні. Тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор заявив, що Сполучені Штати Америки не приймали рішення про скорочення військової допомоги Україні. 

Нагадаємо, в кінці червня Сенат США схвалив проект закону про оборонний бюджет на 2020 рік, в якому передбачається надання військової допомоги Україні в розмірі 300 млн доларів. Законопроект передбачає виділення 100 млн дол. на летальні види озброєння.

Джерело: www.112.ua