Новини України та світу

Пашинський заперечує свою причетність до вбивства 23-річного Іллі Обіхода на прізвисько “Француз”

Політик вирішив виправдатися і зняти з себе всілякі підозри

Джерело: 112.ua

Пашинський заперечує свою причетність до вбивства 23-річного Іллі Обіхода на прізвисько "Француз"

Нардеп від “Народного фронту” Сергій Пашинський, який балотувався на вибори у Верховну Раду по 64-му округу, заперечує свою причетність до вбивства 23-річного Іллі Обіхода на прізвисько “Француз”, що працював на конкурентів політика. Про це Пашинський написав на своїй сторінці у Facebook.

“Щойно потрапила на очі публікація “відомого” своєю об’єктивністю сайту “Страна.UA”, в якій мене прив’язують до якогось вбивства нібито людини мого конкурента на виборах у Житомирській області”, – прокоментував Пашинський звістку про смерть юнака.

У зв’язку з цим він вирішив виправдатися і зняти з себе всілякі підозри. В якості аргументації своєї непричетності до загибелі хлопця Пашинський виклав наступне.

Про правопорушення на виборах він повідомляв до окружної виборчої комісії та територіальних органів Національної поліції. Він стверджує, що за його заявами порушено дві кримінальні справи.

Хто такий “Француз”, Пишинский не знає, він “ніколи з ним не зустрічався”. Все викладене в матеріалі видання “Страна” політик вважає “фантазією” головного редактора.

“Я прошу керівника Національної поліції Сергія Князєва взяти розслідування цього злочину під свій контроль, і якомога швидше дати суспільству відповіді щодо обставин цього вбивства”, – додав Пашинський.

Нагадаємо, 27 липня повідомлялося, що у Житомирській області біля траси Київ – Ковель знайшли мертвим 23-річного Іллю Вжитку на прізвисько “Француз”. Таку інформацію оприлюднило видання Страна.uа.

Обіход зник 28 червня після того, як допоміг супротивникам нардепа від “Народного фронту” Сергія Пашинського, що балотувався в 64-му виборчому окрузі, підібрати клонів-однофамільців – Михайла та Івана Пашинских.

Знайомі Іллі Обіхода побоюються, що “Француза” вбили люди, які працюють на Сергія Пашинського.

Нагадаємо, за результатами підрахунку 100% голосів на 64-му окрузі перемогу на виборах здобув самовисуванець Володимир Арешонков з результатом 27,63% голосів. На другій позиції – представник “Слуги народу” В’ячеслав Сигачев (26,83%).

Сергій Пашинський на виборах став третім, отримавши 18,04% підтримки.

Джерело: www.112.ua

Close