Новини України та світу

Пані Супрун закликала, що мати – це корисно для здоров’я, – Радуцький про свою скандальну переписку щодо кандидатів на пост голови МОЗ

Нардеп вважає, що в переписці “не було нічого кримінального”

Джерело: 112.ua

Пані Супрун закликала, що мати – це корисно для здоров’я, - Радуцький про свою скандальну переписку щодо кандидатів на пост голови МОЗ

Нардеп від “Слуги народу” і засновник клініки “Борис” Михайло Радуцкий вважає, що “немає нічого кримінального” в його переписці про кандидатів на посаду голови МОЗ, раніше опубліковану виданням Цензор.НЕТ. І додав, що пані Супрун він поважає, але як людину, а не як міністра. Про це Радуцький заявив журналістам 112 Україна.

“Як я можу відмовитися від того, що я писав? Там не було нічого кримінального, я вважаю. Пані Супрун 2 місяці тому у Фейсбуці закликала, що мати – це корисно для здоров’я”, – коментує Радуцький.

Він зізнався, що поки не звик до того, що “особиста переписка тепер не є особистою”.

“І, слава богу, що ця особиста переписка з такого приводу, а не з якихось там хабарів, корупційних схем. Я вважаю, що мені це вибачать, перше. Друге, я хотів би наголосити, що пані Уляну Супрун не як міністра, а як людину, я дуже поважаю”, – підсумував Радуцький. 

Нагадаємо, раніше Цензор.НЕТ опублікував переписку Михайла Радуцького, де в грубій формі наголошував своєму співрозмовнику, що головою МОЗ має стати Зоряна Черненко, а не Уляна Супрун. Тоді Радуцький обговорив зі своїм співрозмовником публікацію: “Бл#ть! Не чіпайте. Гірше буде, якщо опублікують, що хочете зняти”. Цю переписку також вдалося зафіксувати. 

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я очолить Зоряна Черненко. На цій посаді вона змінить Уляну Супрун, яка виконувала обов’язки голови МОЗ від серпня 2016 року. 

Джерело: www.112.ua