Новини України та світу

Палестина в ООН пригрозила Ізраїлю розривом домовленостей у разі анексії Західного берега Йордану

Президент Палестини Махмуд Аббас вважає, що відповідальність за “припинення ізраїльської агресії” має нести міжнародне співтовариство

Джерело: 112.ua

Палестина в ООН пригрозила Ізраїлю розривом домовленостей у разі анексії Західного берега Йордану

Президент Палестини Махмуд Аббас пригрозив Ізраїлю розривом всіх домовленостей у разі анексії Західного берега Йордану. Про це палестинський лідер заявив на загальних дебатах Генасамблеї ООН в Нью-Йорку, повідомляє “Укрінформ”.

Новини за темою: Із Палестини в напрямку Ізраїлю випущено три ракети

“За тиждень до недавніх виборів в Ізраїлі прем’єр-міністр Нетаньяху виступив із зарозумілою заявою, що після перемоги на виборах буде застосовувати суверенітет Ізраїлю по відношенню до долини річки Йордан, півночі Мертвого моря і ізраїльських колоніальних поселень. Незважаючи на те, що всі ці райони – це окупована палестинська територія. Якщо уряд Ізраїлю продовжить втілювати цей план, то…всі підписані угоди з урядом окупації і всі відповідні домовленості будуть припинені і не будуть виконуватися нами “, – заявив Аббас.

Новини за темою: ХАМАС закликав палестинців до наступу на Єрусалим

Разом з тим, президент Палестини наголосив, що його країна залишається відданою міжнародному праву і боротьбі з тероризмом. Аббас вважає, що відповідальність за “припинення ізраїльської агресії” має нести міжнародне співтовариство, яке також має надати Палестині повноправне членство в ООН.

Нагадаємо, премьер-міністр Біньямін Нетаньяху неодноразово обіцяв своїм виборцям поширити “єврейський суверенітет” на всі поселення на Західному березі річки Йордан.

Поселення є однією з найбільш гострих проблем в ізраїльсько-палестинському конфлікті. Палестинці висловлюють побоювання, що Нетаньяху може знехтувати міжнародним консенсусом і продовжити анексію з можливою підтримкою з боку близького союзника Ізраїлю, президента США Дональда Трампа.

Джерело: www.112.ua

Close