Новини України та світу

Охороняв захоплену будівлю міськради: У Маріуполі затримали екс-бойовика “ДНР”

Відкрито кримінальне провадження

Джерело: 112.ua

Охороняв захоплену будівлю міськради: У Маріуполі затримали екс-бойовика "ДНР"

У Маріуполі Донецької області затримали екс-бойовика “ДНР”, який у 2014 році охороняв захоплену будівлю міськради. Про це повідомили в прес-службі поліції Донецької області.

Відзначається, що правоохоронці отримали інформацію про те, що 32-річний маріуполець має намір покинути місто, щоб не відбувати покарання за зберігання наркотиків. Коли чоловіка було затримано, з’ясувалося, що він причетний до незаконним збройним формуванням.

“Затриманий розповів, що до квітня 2014 року записався в ряди бойовиків. Зі спецзасобами найманець здійснював пропускний режим до захопленої будівлі міськради. Він перевіряв осіб за списками, які перебували на блокпостах біля будівлі, а також брав активну участь у мітингах під прапорами так званій “Новоросії”. Після подій 9 травня 2014 року, коли терористи отримали відсіч під час атаки на міське управління поліції, бойовик покинув ряди збройного формування”, – йдеться у повідомленні.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 Кримінального Кодексу України (створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності). 

Джерело: www.112.ua