Новини України та світу

Опубліковано трейлер українського кримінального детективу “Екс”

Картина на основі реальних подій розповідає історію нападу українських підпільників на відділення пошти у 1932 році

Джерело: 112.ua

Опубліковано трейлер українського кримінального детективу "Екс"

Український кримінальний детектив “Екс” режисера Сергія Лисенка обзавівся першим трейлером. Ролик опублікований на Youtube-каналі компанії Kinomania Films Distribution. У прокат картина вийде 23 січня 2020 року.

Фільм на основі реальних подій розповість історію нападу на відділення пошти у Городку групою молодих українських патріотів з підпільної Української військової організації. Ця подія трапилася у 1932 році, коли Галичина входила до складу Польщі, а місто носило назву Грудек Ягелонський.

Четверо друзів Чорний (Орест Пастух), Явір (Віталій Гордієнко), Зюка (Роман Кривдик) і Терен (Василь Колісник) розробляють план “екса” – експропріаційного акту. Вони мають намір пограбувати поштове відділення на користь руху опору, проте їх план зривається і пограбування перетворюється н криваву бійню. Ці події, попри всю свою трагічність, призводять до нового витка визвольного руху на Львівщині.

Оператором картини виступив лауреат кінофестивалів у Берліні та Сан-Себастьяні Сергій Михальчук. А художником-постановником картини став Влад Одуденко, який також працював над фільмами “Поводир”, “Плем’я”, “Сторожова застава”, “Дике поле”, “Крути 1918”.

Нагадаємо, у фінальному трейлері українського фантастичного фільму “Фокстер & Макс” показали ще більше яскравих динамічних сцен і трюків.

Джерело: www.112.ua