Новини України та світу

Опубліковано постер української комедії “Скажене весілля 2”

Прем’єра картини в Україні відбудеться 25 грудня 2019 року

Джерело: 112.ua

Опубліковано постер української комедії "Скажене весілля 2"

У мережі з’явився постер комедії “Скажене весілля 2”, перша частина якої встановила касовий рекорд. Плакат опубліковано на сторінці Держкіно Facebook.

Як і в минулий раз, режисером-постановником комедії став Влад Дикий.

Події нового фільму відбуваються через рік після “Скажене весілля”. Олексій Завгородній (Позитив – учасник гуртів “Время и Стекло” та MOZGI) з’явиться у фільмі в новому амплуа. Співак приєднається до комедійного дуету батька Євлампія (Потапа) та диякона Пилипона (MONATIK) в ролі хориста Кіндрата. Крім того, Позитив разом з Потапом виступлять в якості музичних продюсерів фільму. А ось хто з акторів виконає ролі нових наречених у другій частині фільму, творці поки тримають в секреті.  

Прем’єра картини в Україні відбудеться 25 грудня 2019 року. Раніше був представлений перший тизер української комедії “Скажене весілля 2”.

На постері можна побачити вже знайомих по першій частині комедії героїв: директора краєзнавчого музею Василя Середюка, подружжя Ольку і Ашота, підполковника Попадюка, тамаду Назарія Запухляка, а також Олега Винника, але головна інтрига стрічки залишається нерозкритою: хто з акторів виконає роль нових молодят у другій частині фільму:

Опубліковано постер української комедії "Скажене весілля 2"

Нагадаємо, стало відомо, з ким Оля Полякова поміняється тілами в новому фільмі “Зірки за обміном”.

Джерело: www.112.ua