Новини України та світу

Олег Винник стане ведучим шоу “Танці з зірками 2019”

Олег Винник стане ведучим шоу "Танці з зірками 2019"

Український співак Олег Винник стане ведучим в прямому ефірі розважального проєкту “Танці з зірками”, прем’єра якого відбулася 25 серпня 2019 року.

Про це Винник повідомив своїх шанувальників на сторінці в Instagram-Stories. Співак з’явиться на телеекранах у новому випуску шоу 1 вересня о 21 годині.

Олег Винник буде ведучим балкону, який буде спілкуватися з учасниками після їхніх виступів та буде дізнаватись реакцію танцівників на оцінки від суддів шоу “Танці з зірками 2019” – Франціско Гомеса, Катерини Кухар та Влада Ями.

Мені вперше випала нагода вести телевізійне шоу у прямому ефірі. Тому я в очікуванні нового досвіду. Це одночасно й цікаво, і дуже відповідально… Зустрінемося на “Танцях з зірками,
– сказав співак.

View this post on Instagram

Готові до вибухової новини? 🔥 У другому прямому ефірі популярний співак @olegg.vynnyk стане ведучим зіркового балкону і зустрічатиме учасників після виступів. І хоча саме під його хіти «Ніно», «Вовчиця» танцює вся країна, сам співак ще не показував свої хореографічні таланти. ⠀ «Мені вперше випала нагода вести телевізійне шоу у прямому ефірі. Тому я в очікуванні нового досвіду. Це одночасно й цікаво, і дуже відповідально», – розповідає артист. #танціззірками

A post shared by Танці з зірками на 1+1 (@tanci1plus1) on

Що відомо про шоу “Танці з зірками”?Це шоу, у якому зіркові учасники разом із професійними танцюристами змагаються за перемогу. Танці оцінює журі, а також глядачі, які голосують за улюблені пари. Вперше проект “Танці з зірками” на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1.

Вийшло 4 сезони, після чого шоу більше не транслювали. Після 6 років перерви, у 2017 році легендарний проект “Танці з зірками” повернувся на телеканал “1+1”. Тоді ж перемогу отримала співачка Наталія Могилевська та хореограф Ігор Кузьменко. Після цього було проведено ще один сезон, де перемогу отримав комік Ігор Ласточкін та хореограф Ілона Гвоздьова.

Джерело Телеканал новини «24»
29.08.2019