Новини України та світу

Олег Кріт і Юрій Лазебніков з ГО “Фундація Течія” профінансували допомогу лікарні майже на 4 млн грн

Обладнання дозволяє робити пацієнтам хірургічного відділення ВПП “Обласна клінічна дитяча лікарня” міста Кропивницький оперативні, безпечні і безкровні операції на головному мозку. Також благодійники фінансують закупівлю медпрепаратів.

Джерело: 112.ua

Сьогодні лікарня отримала від благодійників апарат Краниотом Elan 4 компанії Aesculap і електрокоагулятор компанії Bowa, загальною вартістю понад 1,5 млн грн.

Олег Кріт і Юрій Лазебніков – українські бізнесмени та меценати. З 2018 року вони передавали кошти на закупівлю життєво необхідного обладнання для лікарні через благодійний фонд “Ангел життя”. 

“У нас було багато благодійних соціальних проектів, зараз до цих проектів приєднуються наші друзі, наші партнери, наші співробітники. І ми створили окрему благодійну організацію “Фонд Течия”, яка буде фокусуватися на цих проектах”, – розповів Юрій Лазебніков, керуючий партнер холдингу TECHIIA.

З створенням “Фонду Течія” (створена для реалізації благодійних проектів TECHIIA холдинг і його партнерів) кількість благодійних проектів збільшиться, запевняють благодійники.

“Скоро ми будемо проводити першу операцію з допомогою нового обладнання саме в нашій лікарні. Раніше всіх пацієнтів направляли в столицю, – розповідає нейрохірург Олександр Пизін. – Краниотом дозволяє здійснювати точний і безкровний розріз черепної коробки, скорочує час операції і зменшує геморагічні ускладнення. Апарат високочастотної діатермокоагуляції потрібен для забезпечення безкровної роботи і зупинки кровотечі при втручаннях різного ступеня складності. Ми зможемо навіть видаляти пухлини і робити більше десяти видів операцій через втручання у черепну порожнину на місці і контролювати стан пацієнта “.

В планах благодійників – реалізовувати й інші соціально важливі проекти на всій території України.

Джерело: www.112.ua