Новини України та світу

Оголошено склад журі національного відбору на дитяче Євробачення-2019

Подати заявку на участь у нацвідборі можна до 8 серпня включно

Джерело: 112.ua

Оголошено склад журі національного відбору на дитяче Євробачення-2019

Оголошено склад журі національного відбору на дитяче Євробачення-2019, для участі в якому вже стартував прийом заявок.

Як повідомляє UA: Суспільне мовлення, в оргкомітет увійшли співачка і член правления UA: Суспільне мовлення Олександра Кольцова, українська співачка і представниця України на Євробаченні-2010 Alyosha, співак і композитор Adam, співачка і композитор Tanya Sha, музичний продюсер розважального напрямку UA: Суспільне Олександр Стасов, глава делегації дитячого Євробачення-2019 від України Оксана Скібінська і виконавчий продюсер розважального напрямку UA: Суспільне Станіслав Медведєв.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

UA: Суспільне мовлення визначило склад журі, яке обиратиме представника від України для участі в дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2019. До складу професійного оргкомітету увійшли: співачка й членкиня правління UA: Суспільне мовлення Олександра Кольцова, українська співачка та представниця України на Євробаченні-2010 Alyosha, співак і композитор Adam, співачка та композиторка Tanya Sha, музичний продюсер розважального напряму UA: Суспільне мовлення Олександр Стасов, голова делегації Дитячого Євробачення-2019 від України Оксана Скибінська та виконавчий продюсер розважального напряму UA: Суспільне мовлення Станіслав Медведєв.

Публикация от UA: Євробачення. Евровидение (@eurovision.ua) 31 Июл 2019 в 2:02 PDT

Поки триває прийом заявок на нацвідбір. З усіх заявок, які будуть представлені, журі обере шорт-лист фіналістів, чиї імена оголосить на сайті junior.eurovision.ua.

Як повідомлялося раніше, подати заявку на участь у нацвідборі дитячого Євробачення-2019 можна до 8 серпня включно. Зазначимо, що НОТУ змінила правила участі в дитячому Євробаченні через скандал з Maruv.

Нагадаємо, у дитячому Євробаченні-2018, який проходив у Мінську (Білорусь), представниця від України Дарина Красновецька з піснею Say Love посіла четверте місце.

В 2019 році приймаючою країною дитячого Євробачення, фінал якого пройде 24 листопада, стане Польща. Організатори представили слоган і логотип дитячого Євробачення-2019.

Джерело: www.112.ua

Close