Новини України та світу

Обшуки в ОАСК: НАБУ спростувало заяву адвоката про вилучені справи щодо ГПУ і бюро

Раніше Солодко повідомив, що під час обшуків в Окружному адмінсуді Києва було вилучено адміністративні справи, в яких стороною фігурує Вища кваліфікаційна комісія суддів

Джерело: 112.ua

Обшуки в ОАСК: НАБУ спростувало заяву адвоката про вилучені справи щодо ГПУ і бюро

Національне антикорупційне бюро спростувало інформацію адвоката Євгена Солодка про вилучення в ході обшуків в Окружному адміністративному суді Києва справ, що мають відношення до НАБУ чи УСП ГПУ. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

“Інформація, розповсюджена адвокатом Євгеном Солодком під час прес-конференції про нібито вилучення в ході обшуків в Окружному адміністративному суді Києва справ, що мають відношення до НАБУ чи УСП ГПУ, не відповідає дійсності”, – йдеться в повідомленні.

Раніше адвокат Євген Солодко повідомив, що під час обшуків в Окружному адмінсуді Києва 26 липня було вилучено адміністративні справи, в яких стороною фігурує Вища кваліфікаційна комісія суддів та ще декілька справ.

Як повідомлялося, 26 липня представники НАБУ і Генпрокуратури прийшли з обшуками до Окружного адмінсуду Києва.

Згодом НАБУ оприлюднило записи розмов, ймовірно, суддів Окружного адміністративного суду Києва, зокрема голови цього суду Павла Вовка та його заступника Євгена Аблова. Вказані особи фігурують у справі про організацію ухвалення завідомо неправосудних судових рішень і втручання у діяльність судових органів з метою створення штучних перешкод у роботі Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Мета цих дій – уникнення обов’язкового кваліфікаційного оцінювання.

Своєю чергою суддя Вовк назвав фальшивкою записи розмов, які опублікувало НАБУ.

Джерело: www.112.ua