Новини України та світу

Нову главу МОЗ Скалецьку замінять – Арахамія

Народний депутат від Слуги народу і засновник клініки Борис Михайло Радуцький може стати міністром охорони здоров’я через кілька місяців.

Нову главу МОЗ Скалецьку замінять – Арахамія

Голова фракції Слуги народу Давид Арахамія заявив, що засновник клініки Борис Михайло Радуцький може стати міністром охорони здоров’я, а Зоряна Скалецька (Черненко) його заступником.

Арахамія зазначив, що спочатку Скалецька повинна була зайняти крісло першого заступника міністра охорони здоров’я, а Радуцький очолити МОЗ.

– Але йому потрібно десь три місяці для того, щоб підготуватися, тому ми вирішили зробити такий перехідний період. Я думаю, що потім буде така ротація, що пан Радуцький стане міністром, а Зоряна піде заступником міністра, – сказав Арахамія.

За його словами, Радуцькому потрібен час, щоб привести в порядок всі свої справи по бізнесу і підготуватися до декларування.

– Він же зараз народний депутат, він не повинен керувати бізнесом, але він повинен підготуватися до декларування. Тобто, є якісь там речі, – додав він.

Нардеп від Слуги народу Роксолана Підласа розповіла, що Радуцький на своїй посаді керівника профільного комітету хоче провести в Раду законопроекти з пакету медичної реформи.

За її словами, після прийняття законопроекту, Радуцький піде до міністерства.

Джерело ФАКТИ. ICTV
31.08.2019