Новини України та світу

Новий Кабмін: Міністром розвитку громад та територій стала Альона Бабак

Продовжуємо знайомитися з новим Кабінетом міністрів

Джерело: 112.ua

Новий Кабмін: Міністром розвитку громад та територій стала Альона Бабак

Міністром розвитку громад і територій стане Альона Бабак. Розповідаємо, що про неї відомо.

Біографія Альони Бабак

Альона Бабак — уродженка міста Кривий Ріг, народний депутат України VIII скликання (член парламентської фракції “Об’єднання Самопоміч”).

Закінчила Київський державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю “Іноземні мови” з присвоєнням кваліфікації вчителя іноземних мов (англійської та французької).

Є експертом у сфері житлово-комунального господарства: з 2004 року — член правління і співзасновник Всеукраїнської благодійної організації “Інститут місцевого розвитку” (спеціаліст з фінансового управління та ціноутворення у житлово-комунальній сфері), з 2012 року – член науково-консультативної ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в 2014 році – член робочої групи з питань реформування житлово-комунального господарства при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Має 30 наукових праць з питань реформування житлово-комунального господарства та регулювання діяльності суб’єктів природних монополій.

До лав народних депутатів Бабак була прийнята в листопаді 2014 року і протягом скликання обіймала посаду заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. Є співголовою міжфракційного депутатського об’єднання “Рівні можливості”.

Джерело: www.112.ua