Новини України та світу

Новий глава МЗС розповів про пріоритети зовнішньої політики

Першочергово – це питання Донбасу і Криму

Джерело: 112.ua

Новий глава МЗС розповів про пріоритети зовнішньої політики

Новообраний голова Міністерства закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що головними пріоритетами зовнішньої політики країни залишаються завдання врегулювання ситуації на Донбасі і повернення Криму. Про це Пристайко повідомив під час свого виступу у Верховній Раді, передає “Європейська правда”.

“Найбільший наш зовнішньополітичний пріоритет, завдання номер один – це відновлення миру на Сході і деоккупация і повернення Криму”, – заявив Пристайко.

Глава МЗС підкреслив, що без змін залишаються і пріоритети, що стосуються НАТО і ЄС. У розпорядженні нашої країни є досвід і ресурси членів цієї організації, необхідно навчиться ефективно їх використовувати.

“Нам потрібні скоординовані зусилля, внутрішні інвестиції, активізація людського капіталу для налагодження поствиробництва, різкого збільшення експорту. Нам потрібні мир і стабільність – це те, що краде у нас війна”, – підкреслив Пристайко. 

Нагадаємо, перше чергове засідання першої сесії Верховної Ради VIII скликання розпочалося 29 серпня в 10:00 і тривало до 2 годин ночі 30 серпня. 

Верховна Рада вирішила низку кадрових питань, а також парламент попередньо підтримав внесення змін до Конституції щодо обмеження депутатської недоторканності. 

Наступну сесію Верховна Рада почне 3 вересня. 

Детальніше про рішення парламенту на першому засіданні можна прочитати тут. 

Новини за темою: Зеленский призначив Рябошапку генпрокурором

Джерело: www.112.ua