Новини України та світу

Новак про свою відставку: я отримав нові пропозиції, тож це моє особисте рішення

Він зазначив, що є найтривалішим керівником Укравтодору

Джерело: 112.ua

Новак про свою відставку: я отримав нові пропозиції, тож це моє особисте рішення

Голова Державної агенції автомобільних доріг України Славомір Новак розповів, що він отримав нові пропозиції і тому вирішив подати у відставку з посади голови Укравтодору. Про це повідомляє “Громадське”. 
 
“Політична ситуація змінюється, потрібні нові люди, я отримав нові пропозиції, тож це моє особисте рішення”, – сказав Новак.
 
Він додав, що рішення про відставку обговорювалося з прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком та міністром інфраструктури Владиславом Криклієм ще декілька тижнів тому.

“Я вже на цій посаді три роки, і, як ми порахували, я є керівником, що найдовше керує Укравтодором з початку створення цієї установи. Три роки тільки, але це найдовше”, – додав глава Укравтодору.

Нагадуємо, що 24 вересня поляк Славомір Новак подав прем’єр-міністрові Олексію Гончаруку заяву про відставку у зв’язку з закінченням своєї трирічної каденції. Наступного дня Кабмін затвердив його заяву, а 27 вересня розпочав конкурс на посаду голови Укравтодору. 

Новини за темою: В. о. голови “Укравтодору” Новак неправильно вказав у декларації вартість автомобіля і суму на банківських рахунках, – НАЗК

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close