Новини України та світу

Нова Верховна Рада: як обрані депутати склали присягу – фото, відео

Нова Верховна Рада: як обрані депутати склали присягу – фото, відео

29 серпня відбулося урочисте перше засідання Верховної Ради IX скликання. Обрані парламентарі склали присягу. Як усе це відбувавлося – у матеріалі 24 каналу.

Відкрив урочисте засідання спікер Верховної Ради попереднього скликання Андрій Парубій. Після цього у залі засідань пролунал гімн і усі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих українських військових на Донбасі.

Опісля Парубій запросив до складання присяги найстаршого нардепа, представника “Опозиційної платформи – За життя” Юлія Іоффе.

Присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни та добробут українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників,
– сказав новоспечений парламентар.

Нова Верховна Рада: як обрані депутати склали присягу – фото, відео

Зауважимо, що одночасно з ним текст присяги зачитали всі обрані депутати та скріпили документ своїми підписами. 

Дивіться відео складання присяги народних депутатів України: 

Також у заході взяли участь колишні спікери парламенту, представники Конституційного Суду, генеральної прокуратури, представники дипломатичного корпусу, релігійні діячі, представники іноземних країн. Крім того, на урочисте засідання завітали президент України Володимир Зеленський та екс-президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко та Петро Порошенко.

Джерело Телеканал новини «24»
29.08.2019