Новини України та світу

Німеччина вважає, що РФ поки зробила недостатньо, щоб Євросоюз скасував проти неї санкції

Хоча Берлін оцінює недавній обмін полоненими між Росією і Україною і розрядку напруженості в районі Станиці Луганської як “два позитивних, обнадійливих сигнали”

Джерело: 112.ua

Німеччина вважає, що РФ поки зробила недостатньо, щоб Євросоюз скасував проти неї санкції

Уряд Німеччини вважає, що Росія для досягнення миру на сході України поки не доклала достатньо зусиль, щоб Євросоюз міг скасувати санкції проти Москви. Про це заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт у коментарі Deutsche welle.

Новини за темою: Санкції проти РФ не може бути скасовано, поки не відновлено територіальну цілісність України, – прем’єр Італії

“Позиція уряду ФРН залишається незмінною: необхідні суттєві позитивні зрушення у справі реалізації мінських домовленостей, щоб починати думати про скасування санкцій”, – сказав Зайберт.

Новини за темою: У Мінфіні США повідомили, що розширили санкції проти Росії

Хоча Берлін оцінює нещодавній обмін полоненими між Росією і Україною і розрядку напруженості в районі Станиці Луганської як “два позитивних, обнадійливі сигнали”. Однак ФРН вважає, що цього недостатньо, щоб почати скасування санкцій, введених Європейським Союзом проти Росії за анексію Криму і дестабілізацію ситуації на Сході України.

Таке питання видання поставило у зв’язку із пропозицією 27 вересня депутата Бундестагу від Соціал-демократичної партії Німеччини Бернда Вестфаля почати символічно скасовувати санкції.

Джерело: www.112.ua