Новини України та світу

Німченко: Суд зобов’язаний визнати порушення на 105 окрузі і повернути віру народу в демократичні інститути

Джерело: 112.ua

Суд зобов’язаний визнати порушення на 105 окрузі і повернути віру народу в демократичні інститути. Про це кореспонденту “112 Україна” сказав представник “Опозиційної платформи – За життя” Василь Німченко.

“Що стосується матеріального права, стосовно чого, що було, що сталося на 105 окрузі, то я вам скажу, що крім того, що не збігається, є різночитання по підведенню підсумків, це неможливо сховати, надто масове порушення, занадто масовий був факт фальсифікації, так ось, можете собі уявити, що кількість бюлетенів, які перераховували, не збігається з кількістю контрольних талонів до цих бюлетенів”, – сказав він.

“І друге, ще раз кажу, бюлетенів взяли на голосування 4534, а людей проголосувало 3860 з чимось, 918 бюлетенів – десь вони пропали. Будемо так говорити, м’яко кажучи, а з точки зору логіки це просто з одного боку було вкидання, там, де не збігається, з іншого боку просто бюлетені були вкрадені. За кого голосували там – навіть не знає господь Бог, знає тільки той, хто вкрав ці бюлетені”,- додав він.

“Це повинно бути після вироку суду. На його совісті спотворення волі людей, намірів, і зламано світогляд і віру в інститути демократії, ось це якраз суд повинен захистити”, – резюмував він.

112.ua

Як повідомлялося, у 105-му виборчому окрузі (Луганська область) зафіксовані масові фальсифікації на користь кандидата від “Опоблока” Вікторії Гриб. Членам комісій погрожували розправою, а члени ОВК бюлетені видавали людям без місцевої прописки, а також військовим.

Джерело: www.112.ua

Close