Новини України та світу

Німченко: На 105 окрузі намагаються сфальсифікувати результати голосування

Німченко: На 105 окрузі намагаються сфальсифікувати результати голосування

Джерело: 112.ua

На 105 окрузі члени виборчої комісії намагаються спотворити результати волевиявлення. Про це кореспонденту “112 Україна” сказав представник “Опозиційної платформи – За життя” Василь Німченко.

“Те, що сьогодні ви почули в залі судового засідання, як це можна спростувати, коли з 22 на 23 вже стовідсотково підрахував голова ОВК, 12 членів цієї комісії написали до ЦВК, сказали, що ця інформація фальшива, ця інформація недійсна, він працював самоуправно, чуєте? ЦВК після звернення членів ОВК і після того, як ми звернулись до суду і ми просили, що – я маю на увазі що звернувся кандидат, – просили, що “зніміть, будь ласка, цю інформацію, що вже закінчились підрахунки голосів”. Ми звернулись до суду…Сьогодні подали, що 25-го міняли членів комісії, які вели підрахунок голосів”, – сказав він.

“Тобто, на 25-те однозначно стовідсотково ЦВК було відомо. Тому я вважаю, що тут іде якась стиковка, якісь сумісні дії, направлені на те, щоб підтримати те фальшування, яке мало місце бути. Оце – там, у м. Щастя Луганської області, я вам скажу, що там другу добу йде засідання суду, і ми бачимо, суд відмовляється розглядати акти.

Як повідомлялося, у 105-му виборчому окрузі (Луганська область) зафіксовані масові фальсифікації на користь кандидата від “Опоблока” Вікторії Гриб. Членам комісій погрожували розправою, а члени ДВК видавали бюлетені людям без місцевої прописки, а також військовим.

Зазначимо, що прифронтовій округ № 105 охоплює Жовтневий район, частину Кам’янобрідського району міста Луганська, частина Новоайдарського району і налічує всього 9,4 тис. виборців. 

Джерело: www.112.ua

Close