Новини України та світу

Незаконно заарештованого в РФ журналіста Сущенко можуть обміняти, або відправити до України для відбування покарання, – Фейгін

Для реалізації одного з варіантів звільнення Сущенка потрібно, щоб українська сторона проявила активність у цьому питанні

Джерело: 112.ua

Незаконно заарештованого в РФ журналіста Сущенко можуть обміняти, або відправити до України для відбування покарання, - Фейгін

Адвокат Марк Фейгін, у світлі останніх подій в Україні зі зміною влади, схиляється до думки, що його підзахисного, незаконно заарештованого в РФ кореспондента Укрінформу Романа Сущенка, російська влада може відправити в Україну для відбування покарання, або обміняти на когось з російських полонених, затриманих в Україні. Про це адвокат сказав у коментарі “Укрінформу”.

Новини за темою: Дружина та дочка Сущенка відвідали його в російській колонії, – адвокат

“…можна сказати, що напередодні українських парламентських виборів відбувалися різні події, які вселяють певний оптимізм. Ймовірно, як варіант, передбачається передача Сущенко Україні для відбування покарання. І ймовірно – обмін”, – сказав Фейгін.

Він зазначив, що для реалізації однієї з альтернатив звільнення Сущенка потрібно, щоб українська сторона проявила активність у цьому питанні.

Новини за темою: Український консул зустрівся з незаконно засудженим у РФ журналістом Сущенком

Фейгін також повідомив, що журналіст сидить один у камері. Адміністративна комісія планує продовжити його перебування в безпечному місці на три місяці, починаючи з 5 серпня.

Власний кореспондент “Укрінформу” Роман Сущенко був незаконно затриманий 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. 7 жовтня 2016 року йому висунули звинувачення у шпигунстві.

4 червня 2018 року рішенням Московського міського судаСущенко був засуджений на 12 років ув’язнення в колонії суворого режиму. 12 вересня Верховний суд РФ визнав це рішення законним.

Сущенко був етапований в колонію №11 в Кіровській області, в село Утробино. Там він був поміщений в так зване безпечне місце, щоб у нього не могло виникнути можливих конфліктів та інцидентів з іншими ув’язненими.

Нагадаємо, 28 червня до Києва повернулися звільнені Віктором Медведчуком з полону четверо громадян України.

Джерело: www.112.ua

Close