Новини України та світу

НАЗК виявило недостовірні відомості в деклараціях Данилюка

Недостовірна інформація також виявлена в деклараціях Молібога та Шевченка

Джерело: 112.ua

НАЗК виявило недостовірні відомості в деклараціях Данилюка

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило недостовірні відомості в декларації секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Данилюка, народного депутата України Віктора Шевченка та судді Дружківського міського суду Донецької області Геннадія Молібога. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

“Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повних перевірок декларацій виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів. Обґрунтовані висновки про виявлені ознаки кримінальних правопорушень будуть направлені до Національного антикорупційного бюро України”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, Олександр Данилюк, подаючи виправлені декларації за 2015 та 2016 роки, зазначив недостовірні відомості про житловий будинок та земельну ділянку, які належать йому та його дружині. Сума недостовірних відомостей становить понад 1,6 млн грн в кожній декларації.

Віктор Шевченко у виправленій декларації за 2017 рік не зазначив відомості про автомобіль, який належить йому, наявність у нього та у його дружини корпоративних прав, а також доходи, отримані дружиною. Загалом виявлено порушень на суму майже 480 тис. гривень.

Геннадій Молібога у декларації за 2015 рік (виправленій) не зазначив дві земельні ділянки, які належать йому на праві власності, та автомобіль, який перебував у нього в користуванні. Крім того, зазначив недостовірні відомості про квартиру та легковий автомобіль, які належать йому, а також недостовірно вказав дохід, отриманий його дружиною від зайняття підприємницькою діяльністю.

Подаючи декларацію за 2016 рік, суддя уже вказав інформацію про земельні ділянки. Натомість відомості про автомобіль, який перебував у нього в користуванні, не зазначив. А також недостовірно вказав  відомості про квартиру та автомобіль, які належать йому. Загальна сума встановлених недостовірних відомостей у декларації судді за 2015 рік (виправленій) становить понад 1,6 млн грн, а за 2016 – понад 560 тис. грн.

“Нагадаємо, відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб встановлена статтею  366 – 1 Кримінального кодексу України”, – додали в НАЗК.

Нагадаємо, раніше НАЗК виявило порушення в декларації колишнього заступника голови МінТОТ Юрія Гримчака за 2016 рік.

Джерело: www.112.ua

Close