Новини України та світу

Навчання у Трускавці: Майбутні нардепи відпрацьовують проблеми, які можуть існувати перед парламентарями

Начання триває по 13 годин в день, є три короткі перерви по 20 хвилин

Джерело: 112.ua

Навчання у Трускавці: Майбутні нардепи відпрацьовують проблеми, які можуть існувати перед парламентарями

На навчанні, яке стартувало 29 липня в місті Трускавець Львівської області, новообрані нардепи від партії “Слуга народу” відпрацьовують всі загальні проблеми, які можуть існувати перед ними, як перед депутатами Верховної Ради. Про це розповів кореспонденту “112 Україна” кандидат в нардепи від партії Микола Тищенко.

“Зараз ми відпрацьовуємо в школі всі загальні проблеми, які можуть існувати перед нами, як перед депутатами Верховної Ради, а якщо казати особисто з приводу про мене, це що я зробив ще до того, як я почав взагалі балотуватися в Верховну Раду, це стандарти якості харчування в закладах громадського харчування, це дитсадочки, це школи, і цей такий, скажімо так, законопроект, він вже існує, існує, але його треба допрацьовувати”, – сказав Тищенко.

Новини за темою: Не брехати, не красти, не відступати: Зеленський дав напуття майбутнім нардепам від “Слуги народу”

Майбутній нардеп зазначив, що це нова стратегія, яка дає можливість навчатися в Україні.

Як повідомляється, новообраних нардепів поділили на комітети. 

Кореспондент “112 Україна” відзначила, що парламентарі на навчанні по 13 годин в день і мають всього три короткі перерви по 20 хвилин.

Раніше повідомлялося, що навчання для новообраних нардепів проходить у форматі лекцій. Також передбачена індивідуальна робота, робота в групах і домашні завдання.

Нагадаємо, за результатами дострокових виборів до Верховної Ради президентська партія “Слуга народу” отримає в парламенті 254 мандата.

Микола Тищенко – відомий ресторатор на шоумен. За фахом інженер-механік.

Власник мережі ресторанів “Наша карта”, куди входять заклади “Велюр”, “Вулик”, “Рішельє”, суші бар “Пухнастий”, “Сейф”, “ТургенеФ” і інші. Генеральний директор ТОВ ВКФ РІМІД, співзасновник ТОВ “Компанія Конкорд”.

Брав участь в телепроектах “Ігри патріотів”, “Форт Бойяр”, “Володар гори”, “Битва українських міст”, “Танці з зірками”. Шість років входив до складу журі телепрограми “МастерШеф”. У 2017 році став ведучим програми “Ревізор” на “Новому каналі”.

У 2008 році нагороджений державним орденом України За заслуги III ступеня.

Джерело: www.112.ua