Новини України та світу

НАБУ завершило розслідування проти екс-губернатора Запорізької області Костянтина Бриля

За даними слідства, екс-глава Запорізької ОДА не вніс до електронних декларацій за 2016 і 2017 роки статки на суму близько 35 млн грн і 8 млн грн відповідно, а декларацію 2015 року взагалі не подав

Джерело: 112.ua

НАБУ завершило розслідування проти екс-губернатора Запорізької області Костянтина Бриля

Національне антикорупційне бюро завершило розслідування щодо колишнього губернатора Запорізької області Костянтина Бриля, який підозрюється у внесенні неправдивих даних у декларацію. Про це повідомляє пресс-служба НАБУ.

Новини за темою: НАБУ просить САП узгодити підозру екс-губернатору Запорізької обл. Брилю, – джерело

“Детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП завершили розслідування факту внесення колишнім головою однієї з обласних державних адміністрацій недостовірних відомостей у декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-1 КК України)”, – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: СБУ прийняла відставку генерал-майора Костянтина Бриля

27 серпня 2019 року Бриля і його адвокатів повідомили про завершення досудового розслідування. Цього самого дня йому надали матеріали слідства для ознайомлення перед тим, як направити до суду обвинувальний акт.

За даними слідства, екс-глава Запорізької ОДА не вніс до електронних декларацій за 2016 і 2017 роки статки на суму близько 35 млн грн і 8 млн грн відповідно, а декларацію 2015 року взагалі не подав.

Серед незадекларованого в 2016-2017 роках майна – нерухомість, авто, доходи, корпоративні права.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ почали за каденції топ-чиновника у січні 2017 року. У липні 2019 йому повідомили про підозру.

Джерело: www.112.ua