Новини України та світу

НАБУ допитало Богдана у справі про запропоновані йому 20 млн доларів в якості хабара, – ЗМІ

Раніше Богдан заявив, що йому пропонували залишити Віталія Кличка на посаді голови КМДА за долю столичного бюджету

Джерело: 112.ua

НАБУ допитало Богдана у справі про запропоновані йому 20 млн доларів в якості хабара, - ЗМІ

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) допитало главу Офісу президента Андрія Богдана. Про це повідомляють “Українські новини” з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

“Він був у НАБУ (на допиті)”, – цитують джерело.

Згідно з інформацією видання, допит відбувся минулого тижня. Богдана допитали у справі можливої пропозиції йому 20 млн доларів в якості хабара.

Нагадаємо, 22 липня стало відомо, що “Слуга народу” ініціює законопроект, який розділить посади мера Києва та голови КМДА. Зазначимо, що Кличко є одночасно обраним міським головою Києва і призначеним головою КМДА.

30 липня керівник Офісу президента Андрій Богдан заявив, що Віталій Кличко втратив контроль над столицею, а у КМДА існує так званий “інститут смотрящих”. Окрім того, Андрій Богдан розповів, що йому пропонували долю столичного бюджету за те, щоб Кличко залишався очільником КМДА.

Віталій Кличко вже відреагував на слова Андрія Богдана – він назвав всю прес-конференцію”байками зі склепу”.

На початку серпня Віталій Кличко звернувся до НАБУ з проханням відкрити кримінальну справу за заявою глави Офісу президента Андрія Богдана про пропозицію йому 20 млн доларів хабара. Через деякий час Кличко дав свідчення у цій справі.

Джерело: www.112.ua