Новини України та світу

На харківському кордоні росіянин намагався прорватися на автомобілі в Україну

Прикордонникам довелося розгорнути пристрої для примусової зупинки транспортних засобів

Джерело: 112.ua

На харківському кордоні росіянин намагався прорватися на автомобілі в Україну

На харківському кордоні громадянин Росії на своєму автомобілі намагався прорватися на територію України. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Як повідомляють у Державній прикордонній службі України, громадянин Росії 1993 року народження слідував на автомобілі “Форд” в Україну. Під час проходження прикордонного контролю чоловік не зміг підтвердити мету запланованої поїздки в країну.

Після того як росіянин почув відмову прикордонників, він завів машину і цілеспрямовано, набираючи швидкість, направив автомобіль у бік виїзду з пункту пропуску.

Наголошується, щоб не допустити прориву прикордонники розгорнули пристрої для примусової зупинки транспортних засобів. На виїзді з пункту пропуску автомобіль був зупинений, правопорушник затриманий.

Також повідомляється, що за спробу незаконного перетину державного кордону України, чоловікові загрожує адміністративна відповідальність та заборона на в’їзд в Україну.

Раніше повідомлялося, що українець намагався перетнути кордон і потрапити в Польщу в багажнику автомобіля.

Про спробу можливого незаконного перетину кордону громадянином, якому заборонений виїзд за межі країни, дізналися співробітники оперативних підрозділів Західного регіонального управління ДПСУ.

Джерело: www.112.ua