Новини України та світу

На відновлення інфраструктури Донбасі не вистачить двох річних бюджетів України, – Криклій

Міжнародні партнери готові виділити понад мільярд доларів або євро для інфраструктурних проектів на сході України

Джерело: 112.ua

На відновлення інфраструктури Донбасі не вистачить двох річних бюджетів України, - Криклій

Двох річних бюджетів України не буде достатньо для відновлення інфраструктури прифронтових районів Донбасу. Про це заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

Новини за темою: Мінінфраструктури: Українські морські порти втратили 6 млрд гривень з 2014 року

“Це точно не може підняти один річний бюджет або навіть два річних бюджети. Потрібно говорити про більш широкі горизонти. Тому що, наприклад, запорізький міст – це приблизно 14-15 мільярдів гривень. А весь дорожній фонд – 74 мільярдів гривень”, – сказав міністр.

У жовтні в Маріуполі пройде економічний форум за участі прем’єра і президента, де буде обговорюватися питання відновлення інфраструктури Луганської та Донецької областей.

Новини за темою: Криклій анонсував запуск пасажирських перевезень з України на админгранкордоні з анексованим Кримом

На даний момент Україна веде переговори з міжнародними партнерами – Словаччиною, Румунією, Польщею, ЄБРР щодо залучення для фінансування інфраструктурних проектів на сході країни. Вони готові виділити понад мільярда доларів або євро, сказав Криклій.

Нагадаємо, в червні президент України Володимир Зеленський на зустрічі з представниками бізнесу в Києві озвучив більш точну ціну відновлення Донбасу – понад 300 млрд гривень.

Джерело: www.112.ua