Новини України та світу

На виборах у 105-му окрузі видано на 919 бюлетенів більше, ніж кількість виборців, які проголосували, – Рябцев

На виборах у 105-му окрузі видано на 919 бюлетенів більше, ніж кількість виборців, які проголосували, - Рябцев

Кандидат у народні депутати від “Опозиційної платформи – За життя” Сергій Медведчук звернувся до Луганського окружного адміністративного суду з позовом щодо масових порушень виборчого процесу в 105-му окрузі. Про це в ефірі “112 Україна” повідомила довірена особа Сергія Медведчука Костянтин Рябцев.

Джерело: 112.ua

“Суть позову полягає в тому, що крім масових порушень процесу, сумнівів у правомірності рішень окружної комісії є також проблемою те, що в підсумковому протоколі окружної комісії є істотна розбіжність у цифрах”, – сказав він.

За словами Рябцева, враховуючи підсумковий протокол окружкому, сума виданих бюлетенів на 919 штук більша, ніж кількість виборців.

“Хто ці бюлетені використовував – незрозуміло. За кого розподілилися ці голоси? Як це сталося і чому ОВК вирішила, що це абсолютно нормальна ситуація? Всі ці питання поставили нас перед фактом, що необхідно звертатися до суду”, – резюмував він.

Рябцев підкреслив, що доказів порушень достатньо і команда Сергія Медведчука розраховує на єдино правильне рішення – за буквою закону.

Як повідомлялося, у 105-му виборчому окрузі (Луганська область) зафіксовано масові фальсифікації на користь кандидата від “Опоблоку” Вікторії Гриб. Членам комісій погрожували розправою, а члени ДВК видавали бюлетені людям без місцевої прописки, а також військовикам.

Джерело: www.112.ua