Новини України та світу

На урочисте засідання Ради IX скликання запросять спікера часів Януковича Рибака

З проханням включити Рибака до переліку запрошених виступив представник ОПЗЖ Нестор Шуфрич

Джерело: 112.ua

На урочисте засідання Ради IX скликання запросять спікера часів Януковича Рибака

Підготовча депутатська група з організації першого засідання Верховної Ради IX скликання підтримала прохання представника партії “Опозиційна платформа – За життя” (ОПЗЖ) і вирішила направити запрошення на урочисте засідання голові Верховної Ради VII скликання Володимиру Рибаку. Відповідне рішення група прийняла на засіданні у вівторок ввечері, передає “Інтерфакс-Україна”.

З проханням включити Рибака до переліку запрошених виступив представник ОПЗЖ Нестор Шуфрич.

Повідомляється, що координатор підгрупи, яка займається організаційними питаннями, Сергій Іонушас (“Слуга народу”) зазначив, що підгрупа не прийняла рішення з цього питання, але на засіданні підготовчої групи представники політичних сил можуть висловити свої позиції щодо запрошення Рибака.

“Ми запрошуємо усіх голів Верховної Ради України, які проживають на території держави. Тому, я думаю, все-таки всі голови Верховної Ради повинні мати повагу у майбутніх народних депутатів. Це моя особиста позиція”, – сказав керівник підготовчої групи Дмитро Разумков.

Після цього Разумков поставив на голосування пропозицію включити Рибака до списку запрошених на засідання. Більшість членів групи підтримали її.

Зазначається, що представники партії “Європейська солідарність” виступили проти.

Рибак очолював парламент за часів екс-президента України Віктора Януковича. Його повноваження були припинені після втечі Януковича.

Джерело: www.112.ua