Новини України та світу

На сміттєспалювальному заводі “Енергія” побудують систему хімічного очищення, – КГГА

У Київській міській державній адміністрації очікують, що це допоможе зменшити рівень шкідливих викидів у 5 разів

Джерело: 112.ua

На сміттєспалювальному заводі "Енергія" побудують систему хімічного очищення, - КГГА

Київська міська державна адміністрація (КМДА) наступного року планує побудувати систему хімічного очищення на сміттєспалювальному заводі “Енергія”. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає прес-служба відомства.

За словами Пантелеєва, будівництво складатиметься з кількох етапів і триватиме орієнтовно два роки.

“Ми отримали експертний висновок щодо проекту системи хімічної очистки димових газів, що базується на європейських технологіях та стандартах. Завод “Енергія” стає на шлях комплексної модернізації, і я абсолютно переконаний, що ми здатні підвищити рівень екологічності “Енергії” до рівня заводів, що сьогодні працюють в інших європейських столицях – Празі, Будапешті та інших”, – пояснив Пантелеєв.

Новини за темою: У Києві заради зменшення забруднення повітря обмежать в’їзд вантажівок у місто

Він зауважив, що підприємство не лише утилізує 25% столичного сміття, а й забезпечує частину мікрорайонів Позняки та Осокорки гарячою водою та опаленням.

“Завод функціонує більше 30-ти років і лише зараз, після повернення “Енергії” в управління комунального підприємства “Київтеплоенерго”, розпочата системна робота над покращенням екологічної складової його функціонування. У жовтні ми завершуємо заміну третього за ліком електрофільтру”, – сказав Пантелеєв.

Новини за темою: Важке дихання Києва: Звідки взялися проблеми зі смогом і як це впливає на здоров’я жителів

Заступник голови КМДА додав, що вже наступного року на заводі будуть замінені всі чотири електрофільтри. Таким чином, на заводі працюватиме первинна система очищення – очищення від пилу.

Нагадаємо, раніше були названі райони Києва з найбільш забрудненим повітрям.

Джерело: www.112.ua

Close