Новини України та світу

На проект бренду “держава у смартфоні” завдяки міжнародним донорам не витрачали гроші з держбюджету, – Федорів

Сьогодні Міністерство цифрової трансформації України презентувало бренд проекту “держава в смартфоні” – портал і додаток “Дія”

Джерело: 112.ua

На проект бренду "держава у смартфоні" завдяки міжнародним донорам не витрачали гроші з держбюджету, - Федорів

На створення бренду проекту “держава в смартфоні” – порталу і додатку “Дія” завдяки міжнародним донорам не витрачали гроші з держбюджету. Про це заявив Андрій Федорів, власник міжнародного креативного агентства Fedoriv, яке розробляло бренд на презентації, яку транслює “Громадське” в YouTube. 

“Я зразу би хотів відповісти на питання, яке є мабуть одним з улюблених для українців – а скільки же державних грошей витрачено на це брендоробство. Офіційна відповідь – нуль. Завдяки міжнародним партнерам, завдяки міжнародним донорам, це не пов’язано з розходами українського бюджету”, – заявив Федорів.

Новини за темою: Міністерство цифрової трансформації презентувало портал і додаток “Дія”

Як повідомлялося, 27 вересня Міністерство цифрової трансформації України презентувало бренд проекту “держава в смартфоні” – портал і додаток “Дія”.

Зазначається, що “Дія” – це додаток і сайт, що об’єднають в єдиному електронному вікні усі послуги, які надає держава громадянам і бізнесу. “Дія” зможе максимально спростити і прискорити будь-яку взаємодію людини з державою, зробивши максимум процесів електронними та автоматичними, щоб чиновник особисто взагалі не впливав на термін отримання довідки або видачу дозволу

Новини за темою: Зеленський закликав українців пройти опитування для “Держави в смартфоні”

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський розповів про плани зробити з України “країну в смартфоні”, коли кожен громадянин з допомогою телефону зможе контролювати владу і її дії. 

Як повідомлялося, у новому українському уряді з’явився пост міністра цифрової трансформації. Його (разом з посадою віце-прем’єра) отримав Михайло Федоров. 

Новини за темою: Держава в смартфоні: У Зеленського планують запустити 70 онлайн-послуг до кінця року

Джерело: www.112.ua