Новини України та світу

На підприємстві “Мотор Січ” заявили, що зустрічі з радником Трампа Болтоном не було

Директор зі зв’язків з громадськістю “Мотор Січ” Анатолій Малиш не побажав коментувати інформацію, опубліковану низкою ЗМІ, про те, що китайські компанії вже придбали акції підприємства

Джерело: 112.ua

На підприємстві "Мотор Січ" заявили, що зустрічі з радником Трампа Болтоном не було

На підприємстві ВАТ “Мотор Січ” не підтвердили інформацію про можливу зустріч його керівництва з радником президента США з національної безпеки Джона Болтона. Про це повідомляє “Радіо Свобода” із посиланням на директора зі зв’язків з громадськістю “Мотор Січі” Анатолія Малиша.

Новини за темою: “Укроборонпром” і Skyrizon Aircraft можуть отримати спільний контроль над “Мотор Січ”

“Такої зустрічі не було сьогодні (27 серпня  -ред.), як і нічого невідомо про звернення радника президента США або американських дипломатів до керівництва “Мотор Січі” із пропозицією переговорів”, – повідомив Малиш.

Новини за темою: Обшуки в “Мотор Січі” пов’язані з клопотанням про накладення арешту на 41% акцій

При цьому він не побажав коментувати інформацію, опубліковану низкою ЗМІ, про те, що китайські компанії вже придбали акції підприємства і подали на узгодження в Антимонопольний комітет України угоду купівлі понад 50% акцій заводу.

Нагадаємо, 27 серпня до Києва прибув радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Джон Болтон.

Раніше повідомлялося, що помічник президента США з національної безпеки намагатиметься переконати керівництво підприємства “Мотор Січ” і владу України не укладати угоду з Пекіном про продаж підприємства.

Джерело: www.112.ua