Новини України та світу

На першому засіданні Ради можуть ухвалити законопроект про скасування недоторканності

У “Слузі народу” натякнули, що на першому засіданні Верховної Ради, 29 серпня, можуть ухвалити законопроект про скасування депутатської недоторканності.

Про це 24 каналу заявив обраний народний депутат від “Слуги народу” Олександр Качура.

“Думаю, що в першому читанні завтра будуть подані законопреокти, за які будемо голосувати… Загальнооб’єднуючим законопроектом буде зняття депутатської недоторканності”, – заявив обранець від “Слуги народу”.

Про це Качура розповів 28 серпня після навчань у сесійній залі Ради, де нардепам-новачкам показували, як працює система голосування.

На першому засіданні Ради можуть ухвалити законопроект про скасування недоторканності

Нардепи припускають, що в перший робочий день, 29 серпня, можуть засідати і до ночі. І вже будуть голосувати за перші законопроекти.

В Раді працівники апарату вчили їх реєструватися й голосувати за допомогою системи. Обранці зазначили, що сенсорна кнопка працює погано, а от традиційна система морально застаріла і не спрацьовує з першого разу.

Кнопку треба натискати протягом 2-3 секунд, щоб голос зарахувався. Я впевнена, що в процесі практики будуть такі кейси, коли хтось буде кричати, що я не втиг або не встигла,
– прокментувада обрана народна депутатка від “Слуги народу” Марія Мезенцева.

Після навчань у Раді в нардепів “Слуги народу” вібдудеться закрита нарада, яку виріщив скликати Володимир Зеленський у виставковому центрі “Парковий”.

Новина доповнюється.

Джерело Телеканал новини «24»
28.08.2019