Новини України та світу

На переговорах Могеріні з представниками Ватикану згадували про Україну

Могеріні зустрілася з Його Високопреосвященством, державним секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Паролином і секретарем зв’язків з державами, архієпископом Полом Річардом Галлахером

Джерело: 112.ua

На переговорах Могеріні з представниками Ватикану згадували про Україну

У Ватикані, на переговорах глави європейської дипломатії Федеріки Могеріні з представниками Святого Престолу згадували про Україну. Про це повідомляється у прес-релізі, розміщеному на сайті Європейської служби з зовнішніх зв`язків.

“Третій діалог на рівні міністрів був присвячений Латинській Америці (Венесуела і Нікарагуа), Близькому Сходу і особливо Сирії, Росії та Україні, Західним Балканам, Африці”, – йдеться у повідомленні.

Могеріні зустрілася з Його Високопреосвященством, державним секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Паролином і секретарем зв’язків з державами, архієпископом Полом Річардом Галлахером.

Новини за темою: Могеріні: ЄС вивчить можливість запровадження санкцій за роздачу паспортів на Донбасі

Європейський союз підтвердив свою давню прихильність до багатостороннього міжнародного порядку, заснованого на верховенстві права, і висловив глибоку вдячність за прекрасну співпрацю зі Святішим Престолом. Європейський союз продовжуватиме зміцнювати діалог зі Святим Престолом у двосторонньому і багатосторонньому контексті з метою зміцнення миру, стабільності і безпеки у всьому світі.

Новини за темою: Могеріні: Упродовж останніх п’яти років Україна стала сильнішою

Структурний діалог із зовнішньої політики і глобальних питань ЄС та Святий Престол почали у 2016 році.

Нагадаємо, 5 червня повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський зустрівся з верховним представником ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федерикой Могеріні. Під час зустрічі Зеленський і Могеріні обговорили плани щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Джерело: www.112.ua