Новини України та світу

На Донеччині гірники перекрили трасу, вимагаючи виплатити їм зарплату

На Донеччині гірники перекрили трасу, вимагаючи виплатити їм зарплату

На Донеччині сьогодні перекрили трасу Покровськ–Костянтинівка. У такий спосіб гірники шахти Капітальна вимагали підвищити їм зарплату і виплатити всі борги. А також налагодити стабільну роботу підприємства.

Від початку липня місцева збагачувальна фабрика перестала приймати вугілля, яке вони видобули, – всупереч усім укладеним договорам, про це на своїй сторінці у Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

За цей період шахта зазнала збитків на понад 50 мільйонів гривень. Наразі гірники припинили протест. Втім, мітингувальники попередили – якщо їх вимоги проігнорують, кажуть, що перейдуть до більш радикальних дій — повної зупинки підприємств і перекриття більш важливих доріг.

Упродовж місяця силові структури не реагували на те, що “смотрящі” продовжують управляти підприємствами у вугільній галузі, що розграбовують вугільні підприємства. Що люди мають заборгованість по зарплаті, в даному випадку нічого не заробили упродовж місяця. Заборгованість на 33 державних шахтах уже складає 660 мільйонів гривень. З 1 серпня – перевищить 1 мільярд гривень,
– зазначив Михайло Волинець.

Нещодавно на шахті “Гірська” в Луганській області на глибині 700 метрів 6 гірників влаштували протест. Вони відмовляються підніматися на поверхню, протестуючи проти відключення шахти від електроенергії.

Джерело Телеканал новини «24»
29.07.2019

Close