Новини України та світу

МВС затримало понад 30 осіб, які заважали зйомкам і побили журналістів “112 Україна”

МВС затримало понад 30 осіб, які заважали зйомкам і побили журналістів "112 Україна"

112.ua

МВС затримало понад 30 осіб, які заважали зйомкам і побили журналістів "112 Україна"

112.ua

МВС затримало понад 30 осіб, які заважали зйомкам і побили журналістів "112 Україна"

112.ua

Джерело: 112.ua

Співробітники МВС затримали більше 30 людей, які заважали зйомкам і побили знімальну групу “112 Україна” в Харківській області. Про це “112 Україна” заявила заступник голови Нацполиции в Харківській області Оксана Калмикова.

“Я зараз перебуваю на місці події. Сюди по тривозі було зібрано 2 територіальних підрозділів поліції, Золочівський та Дергачівський. Зараз 30 людей, які були учасниками цієї конфліктної ситуації, працівниками поліції затримані доставляються до територіального відділку поліції для з’ясування всіх обставин. Зараз ми будемо встановлювати їх особистості, але попередньо це працівники даного підприємства. Ми будемо розбиратися в ситуації, щоб кваліфікувати подію або по Кримінальній, або за Адміністративним Кодексом. Попередньо планується кваліфікація за ст 296, хуліганство. Можливо, додаткова кваліфікація за ст. 171”, – повідомила Калмикова.

У свою чергу, як заявив журналіст “112 Україна” Олег Решетняк, невідомі до приїзду поліції змусили знімальну групу видалити відзнятий матеріал.

Раніше, поліція Харківської області внесла до ЄРДР відомості про перешкоджання професійній діяльності журналістів після нападу на знімальну групу телеканалу “112 Україна” біля лісгоспу. 

Як  повідомлялося, раніше канал “112 Україна” закликав правоохоронні органи негайно втрутитися в ситуацію, що виникла в селищі Золочів Харківської області – там невідомі напали на знімальну групу телеканалу, яка знімала сюжет про розкрадання лісу. Машину групи заблокували і пробили колеса, журналіста Олега Решетняка побили, йому викликали швидку допомогу.

Телеканал “112 Україна” висловлює подяку Міністерству внутрішніх справ за оперативне реагування та допомога знімальній групі каналу.

Джерело: www.112.ua