Новини України та світу

МВС України терміново направило групу для допомоги журналістам “112 Україна”, на яких напали в Харківській області

МВС України терміново направило групу для допомоги журналістам "112 Україна", на яких напали в Харківській області

Джерело: 112.ua

У Міністерстві внутрішніх справ України 112.ua повідомили, що терміново направили групу для допомоги журналістам телеканалу “112 Україна“, на яких напали в Харківській області.

Раніше канал “112 Україна” закликав правоохоронні органи негайно втрутитися в ситуацію, яка виникла в селищі Золочів Харківської області – там невідомі напали на знімальну групу телеканалу, яка знімала сюжет про розкрадання лісу. Машину групи заблокували і пробили колеса, журналіста Олега Решетняка побили, йому викликали швидку допомогу.

Міністерство внутрішніх справ зв’язалося з телеканалом і запевнило, що група для допомоги журналістам вже була спрямована на місце події.

Раніше під час робочого візиту до Харкова 17 липня Володимир Зеленський піднімав проблему вирубки лісів в Харківській області і наполягав на негайному її вирішенні. 

Директор ДП “Жовтневе лісове господарство” Руслан Чагаровський назвав прізвища людей, які займаються незаконною вирубкою дерев: Сіса, Санін, Антипенко. 

“Дуже прошу звернути особливу увагу і розібратися з цим питанням. Вам треба сісти за один стіл, з’ясувати і припинити вирубку лісу на Харківщині. Якщо ви цього не зможете зробити, то на ваших місцях з’являться інші люди”, – заявив президент.

Джерело: www.112.ua