Новини України та світу

МОЗ пропонує обмежити продаж тютюну

У міністерстві хочуть на законодавчому рівні запровадити визначення електронних сигарет

Джерело: 112.ua

Міністерство охорони здоров’я пропонує обмежити продаж тютюну та прирівняти електронні сигарети до звичайного куріння. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. 

У міністерстві хочуть заборонити продаж “жувального тютюну”; тютюну для самокруток; сигарет з понад 1 мг нікотину, 10 мг смоли та 10 мг монооксиду вуглецю; тютюнових виробів з вітамінами, кофеїном або іншими добавками; тютюнових виробів з добавками, що роблять дим кольоровим або полегшують його вдихання та засвоєння; тютюнових виробів з добавками, які мають концерогенні, мутагенні або репродутивно токсичні властивості у неспаленій формі. 

Також МОЗ планує заборонити використання домішок, ароматів та нікотину у фільтрі, папері чи капсулах. Сигарети та тютюн для самокруток, які містять смакові та ароматичні добавки у фільтрі, папері чи капсулах, буде заборонено. 

Окрім того, Супрун зазначає, що міністерство виступає з ініціативою прирівняти електронні сигарети до звичайного куріння та запровадити поняття електронних сигарет на законодавчому рівні. У цьому випадку курити електронні сигарети у приміщеннях також буде заборонено. Також тоді не дозволятиметься їх рекламувати. 

Джерело: www.112.ua