Новини України та світу

МОЗ Іспанії: Епідемія коронавіруса сягнула піку і вже стабілізується, на захист пішло 509 млн євро

Найбільше навантаження на систему охорони здоров’я країни припаде на перші числа квітняМіністр охорони здоров’я Іспанії Сальвадор Ілла на засіданні профільної комісії Конгресу заявив, що країна вже може наближатися до піку пандемії коронавіруса. Про це повідомляє Elmundo.

За словами Ілли, хоча до такого висновку варто відноситься з обережністю, дані за останні кілька днів вказують на зміну тренда. Це наштовхує експертів на припущення про початок фази стабілізації епідемії коронавіруса в країні. Міністр спрогнозував, що найбільше навантаження на систему охорони здоров’я країни припаде на перші числа квітня, коли реанімаційні відділення будуть вщент заповнені пацієнтами.

Ілла повідомив, що уряд Іспанії витратив 509 млн євро на закупівлю у Китаю захисних засобів від коронавіруса – масок, рукавичок, діагностичних тестів і респіраторів, які будуть надходити в регіони протягом наступних кількох тижнів.

Свою заяву глава МОЗ Іспанії зробив у той час, коли статистика вказувала на понад 56 тис. інфікованих і 4 тис. померлих від коронавіруса по всій країні.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close