Новини України та світу

Модернізований БТР-50 від “Заводу ім. Малишева” пройшов чергові випробування

Оснащений вдосконалений БТР-50 новим українським двигуном ОТД-2 потужністю 400 л. с.

Джерело: 112.ua

Модернізований БТР-50 від "Заводу ім. Малишева" пройшов чергові випробування

Модернізований БТР-50 від “Заводу ім. Малишева”, який входить до складу ДК “Укроборонпром” успішно пройшов чергові випробування. Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

“На ДП “Завод ім. Малишева”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, проведено чергове випробування модернізованого БТР-50. Оновлена бойова машина успішно форсувала водну перешкоду вплав”, – повідомляють в Укроборонпром.

Оснащений вдосконалений БТР-50 новим українським двигуном ОТД-2 потужністю 400 л. с. Який замінить застарілий В-6 потужністю 240 л. с. Машина також отримала п’ятиступінчасту коробку передач із планетарними механізмами повороту і доопрацьовані вузли ходової частини.

Новини за темою: Харківські бронетанкові підприємства завершують випробування БТР-4 з новими корпусами

Наголошується, що БТР вже успішно пройшов ходові тестування на пересіченій місцевості і вогневі випробування. Також значно зросла надійність машини та її експлуатаційні характеристики.

БТР-50 – гусеничний бронетранспортер, який був розроблений в 50-х роках XX сторіччя. Він призначений для транспортування до 20 бійців і військових вантажів масою до 2000 кг. 

Раніше повідомлялося, що на ДП “Житомирський бронетанковий завод” припинена робота цеху з виробництва корпусів БТР-4.

Це вимушене рішення прийнято керівництвом підприємства через відмову військового приймання Міністерства оборони України допустити до експлуатації у військах БТР-4, корпуси яких виготовлені з бронесталі виробництва країн ЄС і НАТО.

Джерело: www.112.ua