Новини України та світу

Міст у Станиці Луганській планують відновити до кінця осені, будівельники готові працювати цілодобово, – Оліфер

Питання відновлення мосту обговорили під час відеоконференції ТКГ

Джерело: 112.ua

Міст у Станиці Луганській планують відновити до кінця осені, будівельники готові працювати цілодобово, - Оліфер

Тристороння контактна група провела відеоконференцію із представниками ОРДЛО, на якій обговорили початок ремонту мосту у Станиці Луганській. Про це повідомила прес-секретар представника України Леоніда Кучми Дарина Оліфер.

Вона заявила, що українська сторона не може почати відновлення мосту, допоки бойовики не демонтують на мосту фортифікаційні споруди та не знімуть прапори незаконних збройних формувань. 

“НЗФ ОРЛО не виконали взятих на себе зобов’язань з демонтажу фортифікаційних споруд, натомість встановили на цій ділянці контейнер, довкола якого знаходяться шини з піском, які фактично стали ще однією фортифікаційною спорудою, встановленою всупереч Рамковому рішенню ТКГ”, – йдеться у повідомленні. 

Новини за темою: У ТКГ триває конструктивна робота над взаємним звільненням полонених, – Оліфер

За її даними українська сторона розміновує територію навколо та вже готова розпочати будівництво. Також вона додала, що завершити будівництво мосту планують до кінця осені, а будівельники готові працювати “цілодобово, в режимі 24/7”.

Нагадаємо, що на засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську українська сторона зазначила, що готова почати ремонт моста в Станиці Луганській. Тоді українська сторона проінформувала, що готова почати ремонт моста 22 серпня. Раніше Луганська ОДА повідомляла, що на час ремонту зруйнованого мосту через річку Сіверський Донець спорудять тимчасовий обхідний міст.

Міст через річку Сіверський Донець, по якій, згідно мінським домовленостями, офіційно проходить лінія розмежування, піддавався обстрілу з самого початку бойових дій в Донбасі. У березні 2015 року він був зруйнований вщент.

Джерело: www.112.ua