Новини України та світу

Міська влада Ізюма практично впоралася з наслідками техногенної катастрофи, – екс-депутат облради Радьков

Міська влада Ізюма практично впоралася з наслідками техногенної катастрофи, - екс-депутат облради Радьков

Джерело: 112.ua

Міська влада Ізюма (Харківська обл.) практично впоралася з наслідками техногенної катастрофи, яка виникла після розкрадання каналізаційного трубопроводу. Про це в коментарі 112.ua розповів екс-депутат Харківської облради, кандидат у народні депутати в 177-му окрузі Сергій Радьков, який побував на місці події і виступив зі зверненням з приводу негайного усунення наслідків.

Нагадаємо, 11 липня в Ізюмі на Ювілейному в’їзді невідомі демонтували каналізацію. На території тепловозоремонтного заводу було вкрадено дві ділянки чинного напірного чавунного каналізаційного колектора діаметром 300 мм по 800 метрів кожен.

Щоб стоки не потрапили до мереж водовідведення, водопостачання мікрорайону було тимчасово припинено.

“Передбачалося, що близько 3 тисяч жителів міста можуть опинитися без води. Але завдяки активним діям мера і керівника водоканалу, станом на вчорашній день вже по годинах, з 6 до 10 ранку і з 17 до 22 вечора, подавалася вода, ситуація нормалізується, прокладається новий трубопровід. Найближчим часом всі ці питання буде вирішено. До речі, “копачів” знайшли, вони обіцяють повернути вкрадене на місце. Втім, місто кладе новий трубопровід, тому проблема вирішується”, – розповів Сергій Радьков.

Також екс-депутат облради додав, що інцидент став можливий, оскільки тепловозоремонтний завод було передано на баланс обласної влади нібито для санації, але, за неофіційною інформацією, було продано приватним структурам.

“Мерія міста неодноразово зверталася в обласні органи влади, щоб цей завод передати на баланс міста. Місто із задоволенням забрало би його. В області кажуть, що у них немає конкретних пропозицій щодо інвестицій у завод, а у міста є реальні пропозиції від інвесторів. Але чомусь питання не вирішується. За чутками, завод вже продано, а тому, що там робиться за його парканами, місто знати не може. Як результат, катастрофа”, – зазначив Сергій Радьков.

Джерело: www.112.ua