Новини України та світу

Міноборони оскаржить рішення Окружного адмінсуду Києва щодо харчування у ЗСУ

У Міноборони обурені ухвалою суду

Джерело: 112.ua

Міноборони оскаржить рішення Окружного адмінсуду Києва щодо харчування у ЗСУ

Реалізація ухвали Окружного адмінсуду Києва щодо зупинення наказу Міноборони щодо харчування у Збройних силах ставить під загрозу розвиток системи харчування військовослужбовців, яка була розроблена відповідно до стандартів НАТО. Рішення суду буде оскаржено, сказано у заяві, опублікованій на сайті Міноборони.

“Міністерство оборони України обурене ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва щодо зупинення  дії наказу Міністерства оборони України “Про перехід військових частин (установ, закладів) Збройних сил України на систему продовольчого забезпечення із застосування каталогу продуктів харчування в 2019 році” №90 від 04.03.2019″, – сказано у заяві.

У міністерстві підкреслюють, що зупинення дії наказу тягне за собою ряд наслідків.

“Зокрема,  стагнація розвитку якості та рівня харчування особового складу, подальші можливості корупційних проявів в системі харчування ЗС України, повернення до застарілих та неефективних  підходів продовольчого забезпечення та ряду інших негативних факторів, які матимуть серйозний вплив на систему забезпечення ЗС України в цілому, а також мотивацію українських військових, в тому числі, які виконують бойові завдання в районі проведення ООС”, – зазначають у Міноборони.

Нагадаємо, інтенсивний перехід ЗСУ на нову систему харчування розпочався у 2018 році. Це, як підкреслюють у Міноборони, дозволило збільшити набір продуктів з 30 до 400 одиниць та значно покращити рівень та якість харчування військовослужбовців.

Станом на липень 2019 року 50% військовослужбовців ЗС України перейшли на нову систему харчування за каталогом.

Джерело: www.112.ua