Новини України та світу

Міністром МОЗ може стати Радуцький, – Арахамія

Поки він вирішує свої справи по бізнесу і готується до поста міністра

Джерело: 112.ua

Міністром МОЗ може стати Радуцький, - Арахамія

На зміну новообраній голові МОЗ Зоряні Черненко згодом може прийти Нардеп від “Слуги народу” і засновник клініки “Борис” Михайло Радуцкий. Про це заявив голова парламентської фракції “Слуга народу” Давід Арахамія в ефірі телеканалу ZIK.  

За словами Арахамії, спочатку планувалось зробити Радуцького міністром, а Черненко його заступником, але йому ще потрібен час, аби вирішити усі свої підприємницькі справи і підготуватися до поста міністра.

“На міністра планувався сам пан Радуцький. Але йому треба десь три місяці для того, щоб підготуватись, тому ми вирішили зробити такий перехідний період. Я думаю, що потім буде така ротація, що пан Радуцький стане міністром, а Зоряна піде заступником міністра”, – пояснив Арахамія.

Депутатка від “Слуги народу” Роксолана Підласа додала, що у Радуцького є розроблені законопроекти із медичних реформ, які він хоче захистити у парламенті. 

Нагадаємо, раніше Цензор.НЕТ опублікував переписування Михайла Радуцького, де в грубій формі наголошував своєму співрозмовнику, що головою МОЗ має стати Зоряна Черненко, а не Уляна Супрун. Тоді Радуцький обговорив зі своїм співрозмовником публікацію: “Бл#ть! Не чіпайте. Гірше буде, якщо опублікують, що хочете зняти”. Цю переписку також вдалося зафіксувати. Радуцький прокоментував: “Пані Супрун 2 місяці тому у Фейсбуці говорила, що мати – це корисно для здоров’я”. 

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я очолить Зоряна Черненко. На цій посаді вона змінить Уляну Супрун, яка виконувала обов’язки голови МОЗ від серпня 2016 року. 

Новини за темою: До 2020 року в Україні буде хороша медицина, якщо ніхто не заважатиме, – Радуцький

Джерело: www.112.ua