Новини України та світу

Міністр закордонних справ Данії Йеппе Кофод підтримав позицію України щодо “Північного потоку”-2 та євроінтеграції

Констатовано спільну позицію глав МЗС України і Данії щодо істотної загрози проекту Nord Stream-2 для європейської безпеки і навколишнього середовища

Джерело: 112.ua

Міністр закордонних справ Данії Йеппе Кофод підтримав позицію України щодо "Північного потоку"-2 та євроінтеграції

Міністр закордонних справ Данії Йеппе Кофод під час зустрічі з українським міністром закордонних справ україни Вадимом Пристайком висловив підтримку позиції Києва щодо “Північного потоку”-2 та європейської інтеграції. Глави МЗС України і Данії поспілкувалися на полях 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 26 вересня 2019 року, повідомляє українське дипломатичне відомство.

Новини за темою: Пристайко в США обговорив російську агресію і євроінтеграцію з главою МЗС Грузії Давидом Залкаліані

“Відбувся обмін думками щодо будівництва газопроводу “Північний потік-2″. Констатовано спільну позицію щодо істотної загрози цього проекту для європейської безпеки і навколишнього середовища”, – йдеться у повідомленні.

За словами голови данського зовнішньополітичного відомства, Данія продовжує підтримувати євроінтеграційний курс України. Також незмінною залишається позитивна позиція Копенгагена щодо реформ в Україні.

Новини за темою: Пристайко на зустрічі з Сійярто домовився про пошук шляхів вирішення проблем між Україною та Угорщиною

Глави МЗС двох країн також обговорили кроки, спрямовані на відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Нагадаємо, 23 вересня американський президент Дональд Трамп разом зі своїм польським колегою Анджеєм Дудою на зустрічі в США намагалися знайти рішення, як можна було б зупинити реалізацію російсько-німецького проекту “Північний потік”-2, який прокладається по дну Балтійського моря від Росії до Німеччини.

17 вересня повідомлялося, що прокладання трубопроводу “Північний потік-2” наближається до Данії, яка поки не дала згоди на будівництво газопроводу в своїх водах.

Джерело: www.112.ua