Новини України та світу

Міністерство цифрової трансформації презентувало портал і додаток “Дія”

Всі послуги, які надає держава, об’єднають у єдиному електронному вікні

Джерело: 112.ua

Міністерство цифрової трансформації презентувало портал і додаток "Дія"

Міністерство цифрової трансформації України презентувало бренд проекту “держава в смартфоні” – портал і додаток “Дія”. Презентація відбулася на International IT Forum 2019 за участю віце-прем’єра – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова і власника міжнародного креативного агентства Fedoriv, яке розробляло бренд, Андрія Федоріва у Запоріжжі, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Дія” – це додаток і сайт, що об’єднають в єдиному електронному вікні усі послуги, які надає держава громадянам і бізнесу. “Дія” зможе максимально спростити і прискорити будь-яку взаємодію людини з державою, зробивши максимум процесів електронними та автоматичними, щоб чиновник особисто взагалі не впливав на термін отримання довідки або видачу дозволу”, – написав Федорів у Facebook.

Новини за темою: Зеленський закликав українців пройти опитування для “Держави в смартфоні”

Як приклад, засновник агентства розповів, що в “Дії” кількість полів для заповнення при реєстрації ФОП онлайн вдалося скоротити з 58 до 12.

За його словами, додаток і сайт стануть доступні онлайн уже протягом найближчих місяців.

Крім того, Федорів додав, що розробка бренду здійснилася за рахунок міжнародних донорів.

Новини за темою: Що таке “Держава в смартфоні” та як її будуть упроваджувати в Україні

“Сьогоднішня презентація та розробка бренду – це один із 90 проектів, які у нас вже в роботі… У моєму міністерстві поки що працюють тільки дві людини – я і мій перший заступник. І це все виходить робити тільки завдяки компаніям, підтримці хороших людей, фондів, бізнесу”, – зазначив під час презентації віце-прем’єр.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський розповів про плани зробити з України “країну в смартфоні”, коли кожен громадянин з допомогою телефону зможе контролювати владу і її дії. 

Новини за темою: Держава в смартфоні: У Зеленського планують запустити 70 онлайн-послуг до кінця року

Як повідомлялося, у новому українському уряді з’явився пост міністра цифрової трансформації. Його (разом з посадою віце-прем’єра) отримав Михайло Федоров. 

Джерело: www.112.ua

Close