Новини України та світу

Міністерка Альона Бабак йде у відставку, – джерело

Очільниця Міністерства розвитку громад та територій України Альона Бабак йде у відставку. Вона першою покидає свою міністерську посаду в уряді Олексія Гончарука. Сам прем’єр вже має нову кандидатуру на її місце.

Журналіст Роман Кравець у своєму телеграмі повідомив, що Бабак вже написала заяву про відставку та подала її в уряд.

Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак йде у відставку. Її заява вже є в Кабміні,
– пише Кравець.

Про відставку чиновниці нібито мають оголосити завтра, 17 січня, на профільному комітеті у Верховній Раді. 

Ймовірним наступником Бабак у Мінрозвитку громад і територій може стати голова Івано-Франківської області Денис Шмигаль. Його кандидатуру наразі обговорюють, повідомляє “РБК-Україна” з посиланням на джерело у “Слузі народу”.

Водночас депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко пише, що на місце нової очільниці Мінрозвитку розглядають кандидатуру депутатки від “Слуги народу” Олени Шуляк.

 

Сама Альона Бабак в інтерв’ю 24 каналу раніше наголошувала, що її хочуть дискредитувати представники олігархів, які пов’язані зі сферою будівництва.

Думаю, що зацікавленими в тому, щоб дискредитувати мою діяльність, є представники олігархічних груп, які відносяться до сфери будівництва. Безумовно, я маю прізвища. Проте, зараз я би не називала їх. Розумію, хто стоїть за тими чи іншими групами. Чому я називаю їх олігархічними? Бо це люди, які мають гроші і мають або мали владу,
– заявляла Бабак.

Вона пояснила, що ці люди незадоволені політикою Мінрозвитку, яка змінилася в напрямку наведення порядку у сфері містобудування, планування територій та архітектурно-будівельного контролю.

Новина доповнюється…

Джерело Телеканал новини «24»

Теги
Facebook
Close