Новини України та світу

Меркель дивилася нарізку епізодів з серіалу “Слуга народу”, – Павло Клімкін

Міністр закордонних справ визнав, що й сам спеціально переглянув кілька серій “Слуги”

Джерело: 112.ua

Меркель дивилася нарізку епізодів з серіалу "Слуга народу", - Павло Клімкін

Канцлер Німеччини Ангела Меркель дивилася нарізку епізодів серіалу “Слуга народу”. Про це повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін в інтерв’ю “Укрінформу”.

“Я вам можу відкрити таємницю, що коли стала зрозумілою динаміка рейтингу Зеленського, навіть для канцлера Німеччини Ангели Меркель її команда нарізала декілька епізодів з серіалу (“Слуга народу”, – ред.), щоб вона подивилася”, – сказав Клімкін.

Він додав, що точно знає – “ще декілька міністрів закордонних справ дивилися серіал”, однак відмовився назвати їхні прізвища, адже не питав на це дозволу.

У відповідь на питання, чи сам дивився серіал, Павло Клімкін визнав: “Я спеціально переглянув декілька серій”.

“Я взагалі вважаю, що треба дивитися український медіапростір, щоб розуміти, що відбувається. Та й просто цікаво! Врешті-решт, я вважаю, що деякі речі у серіалі зроблені дуже талановито”, – зауважив міністр.

Новини за темою: Хто Ви, містере Зе: Усе, що треба знати про Володимира Зеленського

Нагадаємо, “Слуга народу” виходить з 2015 року. Серіал розповідає про вигаданого президента України, який до призначення на посаду голови держави працював учителем історії в школі. Він намагається боротися з корумпованою владою в країні. Режисером всіх серій двох сезонів серіалу виступив Олексій Кирющенко.

Джерело: www.112.ua

Close