Новини України та світу

Мендель про інцидент з журналістом Андрушком: Не штовхала, а зупиняла

Речниця президента закликала “не накидатися на делегацію заради красивої картинки”

Джерело: 112.ua

Мендель про інцидент з журналістом Андрушком: Не штовхала, а зупиняла

Прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель пояснила, що не штовхала, а зупиняла журналіста програми “Схеми” Сергія Андрушка, коли той намагався поставити питання президенту в Нью-Йорку. Про це Мендель заявила у Facebook.

За її словами, журналіст працював, вторгаючись в “особистий простір” Зеленського, який є і його зоною безпеки.

Новини за темою: В Офісі президента відповіли на запит ГПУ щодо висловлювань Мендель про ЗСУ на Донбасі

“Заохочую всіх перевіряти інформацію. У США “Ні” для журналіста означає неможливість підходити до першої особи. Інакше журналіста заарештують. Медіа наполягають, але не кидаються. Бо особистий простір першої особи – це його/її безпека”, – написала Мендель.

Мендель зазначила, що особливо важливо це усвідомлювати “після 2017 року, коли, вдаючи журналіста відомого видання, кілер підстрілив добровольця в Києві”.

Новини за темою: Мендель відповіла на повідомлення про звільнення Богдана

“Можливо, мої прохання дещо не дотягують до високих стандартів. Але й Сергій Андрушко – не найгалантніший джентльмен. На відео видно, що я його не штовхала і не кидалася, а зупиняла. Хочемо цивілізованої поведінки – давайте на цивілізоване “Ні” не накидатися на делегацію заради красивої картинки”, – наголосила вона.

Мендель зазначила, що про неї вже неодноразово поширювали неправдиву інформацію. “Тепер пишуть, що побила журналіста, вдвічі більшого за себе”, – додала вона.

Як повідомлялося, що прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель загородила дорогу і утримувала руками журналіста, коли той намагався поставити питання президенту. Мендель почала відштовхувати журналіста, коли до будівлі почав підходити Володимир Зеленський. 

Новини за темою: Юлія Мендель стала прес-секретарем Зеленського, – указ

Джерело: www.112.ua