Новини України та світу

Медведчук: Зміна звичного керівництва в Раді – це позитивні моменти

Медведчук: Зміна звичного керівництва в Раді – це позитивні моменти

Джерело: 112.ua

Зміна зыичного керівництва в Раді – це позитивні моменти. Таку думку в ефірі телеканалу “112 Україна” висловив голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук.

“Те, що сталося вчора на засіданні Верховної Ради в плані зміни керівництва та звичного керівництва, обрання нового керівництва ВР, комітетів й обрання силовиків, тобто затвердження генерального прокурора, голови СБУ та уряду, – це, безумовно, позитивні моменти, тому що це треба було зробити”, – вважає він.

Медведчук зазначив, що ці кроки стали запорукою формування інститутів влади і дали можливість президенту Зеленському не просто говорити, а вже здійснювати свою політику.

“Тому що за цю політику і він, і партія, яка перемогла на виборах, “Слуга народу”, взяли повну відповідальність, тому це все сталося”, – резюмував він.

Нагадаємо, вчора відбулося перше засідання Верховної Ради ІХ скликання, під час якого було обрано нове керівництво парламенту, призначено прем’єр-міністра та уряд, генерального прокурора і проведено інші кадрові рішення, а також у першому читанні ухвалено поправки до Конституції, які знімають недоторканність з народних депутатів.

Джерело: www.112.ua