Новини України та світу

Медведчук: Всі закони, які будуть прийняті сьогодні, будуть прийняті з порушенням закону про регламент

Медведчук: Всі закони, які будуть прийняті сьогодні, будуть прийняті з порушенням закону про регламент

Всі закони, які Верховна Рада нового скликання прийме в найближчі дні, будуть прийняті з порушенням закону про регламент. Про це заявив голова політради партії “Опозиційна платформа ‒ За життя” Віктор Медведчук.

Джерело: 112.ua

“Я вам можу сказати, що всі закони, які будуть намагатися прийняти сьогодні, будуть прийняті, якщо таке станеться, з порушенням закону про регламент. Тому що закон про регламент передбачає процедуру розгляду закону. Є організаційні питання, і вони повинні бути вирішені”, – сказав він.

Медведчук також нагадав, що всі законодавчі акти повинні пройти профільні комітети.

“Але всі законодавчі акти, незважаючи на те, в якому читанні вони зараз можуть бути прийняті, повинні пройти профільні комітети, необхідні висновки цих комітетів. А для того, щоб вони пройшли комітети недостатньо, наприклад, сьогоднішнього вечора, ночі або там вихідних. Тому що депутати мають право подати свої зауваження, висловити свої думки з цього приводу, прийняти рішення в комітеті, а потів винести це питання в зал. Тому розгляд будь-яких законопроектів, ще раз повторю, будь-яких законопроектів, у пленарних засіданнях ВР, сьогодні, завтра-післязавтра, в ці найближчі дні, буде порушенням закону про регламент”, – підкреслив політик.

Раніше співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабинович сообщил, що в партії “Слуга народу” заявили, що збираються працювати сьогодні у Верховній Раді до пізнього вечора.

Джерело: www.112.ua